Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

LIETUVOS KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

Rugsėjo 27 d.mūsų mokykloje vyko Lietuvos Konstitucijos egzaminas, kuriame dalyvavo 10a, 10b, 11a ir 12a klasių mokiniai. Paula Kudriašovaitė ir Albert Bogdanovič surinko daugiau nei 25 taškus ir dalyvavo antrame ture. Konstitucijos egzamino 2016 organizatoriai dėkoja mūsų mokyklai už dalyvavimą Konstitucijos egzamino – II etape ir prisidėjimą prie mūsų valstybės stiprinimo.

Egzamino organizatorė mokykloje
istorijos mokytoja Mirena Narkun


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.