Logo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877
Print this page

Vilniaus miesto 7-12 klasių mokinių paroda – konkursas „VILNIAUS MINIATIŪROSE 3“

„Vilnius - unikalios architektūros miestas. Jame gražiai susilieja gamta ir įvairių stilių architektūra: paslaptingi senamiesčio gatvelių labirintai, grakštieji gotikos bokštai, puošnaus baroko ir griežtojo klasicizmo statiniai, šiuolaikinės architektūros siluetai.

Miniatiūrų autoriai mažo formato kūrinėlyje siekia išreikšti savo meilę gimtajam miestui, perteikti jo kultūrinius reiškinius, atspindėti realią Vilniaus miesto aplinką, architektūrą, asmenybes, vertybes, miestelėnų pomėgius (…)”. (Ištrauka iš konkurso nuostatų “Vilnius miniatiūrose 3”)
Savivaldybėje – dailės mokytojų ir jų mokinių darbų paroda “Vilnius miniatiūrose 3”

Antradienį, lapkričio 29 d., 15 val. Vilniaus m. savivaldybėje (II aukšte) vyko Vilniaus m. dailės mokytojų ir moksleivių darbų parodos „Vilnius miniatiūrose 3” atidarymas. Tai jau trečioji paroda šia tema. Pirmoji paroda buvo pristatyta 2014 m. Vilniaus m. savivaldybėje ir M. Riomerio universiteto bibliotekoje. Antroji - Vilniaus m. savivaldybėje ir LR Seime. Parodos organizatoriai: Vilniaus m. dailės mokytojų metodinis būrelis ir Vilniaus Žveryno gimnazja. Parodos dalyvius sveikino Vilniaus Žvėryno gimnazijos folklorinis ansamblis „Dolija”. Organizatoriai pasidžiaugė, kad paroda „Vilnius miniatiūrose” tapo tradiciniu kasmetiniu renginiu. Kurti buvo kvečiami visų Vilniaus miesto ugdymo įstaigų dailės mokytojai kartu su savo 7-12 klasių mokiniais. Šiais metais parodoje „Vilnius miniatiūrose 3” dalyvavo moksleiviai iš 20 Vilniaus mokyklų ir jų mokytojai. Buvo pristatyti ir apdovanoti parodos laureatai. Žvėryno gimnazijos direktorė Daiva Žiurienė įteikė padėkas parodos dalyviams.DALYVIŲ SĄRAŠAS:

Dailės mokytoja metodininkė Jolanta Boris

1. GABRIELA KIEIZIK – LAUREATĖ

2. GRETA PAVLOVIČ – PADĖKOS RAŠTAS


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.