Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

Aplinkosauginis konkursas „Kuriu iš elektronikos ir baterijų atliekų“

Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos mokyklos 8A klasės moksleiviai: Lučkovskaja Karolina, Kulikovskij Patrik ir Matuliauskas Erikas dalyvavo aplinkosauginiame konkurse „Kuriu iš elektronikos ir baterijų atliekų“.

Jo tikslas buvo sukurti įvairias kompozicijas, gaminius, daiktus ir kita iš elektronikos ir baterijų atliekų ir nusiųsti nuotraukas iki 2017 m. sausio 9 dienos.Mūsų mokiniai sukūrė kompoziciją „Gedimino pilies bokštas", pagamintą iš penkiasdešimties panaudotų baterijų. Savo kūriniu moksleiviai norėjo atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvos architektūrinį bei istorinį paveldą, jo svarbą ateities kartoms, o taip pat paskatinti žmones rūpintis savo protėvių palikimu.

Balsus rinkome projekto „Mes rūšiuojam“ Facebook paskyroje, užėmėme trečią vietą ir laimėjome originalią Huawei kolonėlę!


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.