Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

Modernaus profesinio mokymo konkursas „ARTech 2K17“

Su inžinerija susiduriame kasdien. Viskas, nuo dantų šepetėlio iki išmaniųjų telefonų, nuo kompiuterių iki aukščiausių pastatų, greičiausių mašinų ir įspūdingiausių robotų yra inžinerija, tai vis jos rezultatai. Visi šie darbai neįmanomi be išsilavinimo ir profesinio mokymo.

„ARTech“ – moksleiviams ir jaunimui skirtas fotografijų, videomeno ir liustracijų konkursas inžinerinėms profesijoms populiarinti. Konkurse galėjo dalyvauti 9–12 klasių moksleiviai ir jaunimas iki 25 metų ar jų komandos (iki 3 žmonių). Mūsų mokyklos IIA klasės mokiniai Eva Strukel, Edgar Kozlovskij ir Karina Masevič išgirdę apie konkursą noriai sutiko dalyvauti. Sugalvojo komandos pavadinimą „J.Lelevelio jaunieji inžineriai“. Ieškodami idėjų, mokiniai kartu su ekonomikos mokytoja Renata Gluchovska apsilankė Fizikos Instituto Mokslo ir Technologijų Parke.


Konkurse dalyvaujančioje įmonėje UAB„3D prototipai“, patys pamatė inžineriją iš vidaus ir užfiksavo nuotraukomis. Sudarė koliažą.

Organizatoriai darbą patalpino facebook‘e. Visi norintys galėjo balsuot ir palaikyti.

Norime visiems padėkoti už palaikymą ir balsavimą.

„J.Lelevelio jaunieji inžineriai“ ir ekonomikos mokytoja Renata Gluchovska


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.