Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

Kaziuko mugė 2018

Kaziuko mugė – tai tradicinė Lietuvoje rengiama mugė, kurios metu žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius, o mugės istorija prasideda jau XVII amžiuje. Daugelis iš mūsų esame buvę tikroje Kaziuko mugėje, tačiau kovo 2 dieną ši šventė šurmuliavo ir mūsų gimnazijoje.

Nuotaikinga mugė gimnazijoje rengiama jau ne pirmus metus. Gimnazija kvepėjo mokinių keptais pyragais, vafliais, grybukais, sūriais ir kitais skanumynais.

Į mugę atvyko mokinių tėveliai ir seneliai. Jautėsi šilta ir draugiška atmosfera, nuoširdus bendravimas. Svarbu tai, kad mokiniai tokių renginių metu mokosi ne tik kultūringai bendrauti, derėtis, bet ir džiaugtis draugų sukurtais meniškais dirbiniais, pasisemti kūrybinių idėjų.

Dažnas prekiautojas sakė, kad pelnas nėra svarbiausia, o smagu pajausti „tikrą gyvenimą“.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.