Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

Konkursas pavyko!

Kovo 10 d. mūsų mokyklos 12a klasės mokiniai dalyvavo kabarete ,,StuDnia 2016“, kuriame varžėsi su kitomis lenkų mokyklomis dėl šmaikščiausios mokyklos titulo. Šiemet konkursas vyko jau antrą kartą, dalyviai turėjo pristatyti savo Šimtadienio pasirodymo ištrauką, kuri turėjo trukti ne ilgiau nei 15 minučių. Tiek buvo skirta laiko, kad įtikintų komisiją, jog šiais metais mūsų mokiniai buvo linksmiausi. Norime pasidžiaugti - komisija pripažino, jog mūsų mokyklos mokinių pasirodymas buvo geriausias ir juokingiausias iš 7 lenkų mokyklų. GrandPrix apdovanojimas, kurį iškovojome - tai ne tik diplomas, bet ir kelionė – kruizas po Taliną, Stokholmą bei Helsinkį. Ir mokiniai, ir visas mokyklos kolektyvas džiaugiasi, jog jų pastangos buvo įvertintos bei pripažintos.

Nuotraukos www.wilnoteka.lt


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.