Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

Sferinis kinas mūsų mokykloje!

Balandžio 28 d. į mūsų mokyklos aktų salę atvyko sferinis kinas.

Sferinis kinas – labai įdomi netradicinio ugdymo pamoka ir naudinga pramoga, kurios metu ne tik mokaisi, bet ir pasijunti lyg tikras astronomas, galintis bendrauti su žvaigždėmis, planetomis. Per visą kupolą besisukantys vaizdai, krintančios žvaigždės sudarė tikrovišką reginį… Visi moksleiviai bei mokytojai turėjo galimybę atrasti šio kino privalumus, iš jo pasimokyti ir daugiau sužinoti apie astronomiją, teleskopus ir visą mūsų galaktiką.

Sferinio kino vaizdai visus tiesiog sužavėjo. Programoje pasisėmėme daug naujų žinių, gerų emocijų ir tuo pačiu patyrėme pramogą, kuri paliko neišdildomą įspūdį.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.