Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: Creating default object from empty value in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 611

Items filtered by date: vasario 2017 - Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija

Ogłoszenie "DOM EDUKACYJNY DLA MOJEGO DZIECKA"

Gimnazjum Inżynierii im Joachima Lelewela w Wilnie zaprasza przyszłych pierwszoklasistów i kandydatów do grupy przygotowawczej (zerówki) wraz z rodzicami na projekt "DOM EDUKACYJNY DLA MOJEGO DZIECKA", który odbędzie się w sobotę 25 lutego 2017 r., od godziny 9.00 przy ul. Minties 3.

Program:

 

 

Read more...

ŠVENTINIS LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS

Vasario 15 d. mūsų gimnazijoje džiugiai paminėtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienos 99 – osios metinės. Renginį vedė 10 a,b klasių mokiniai Julija Burlakova bei Albertas Bogdanovič. Skambėjo K.Bradūno eilėraščiai bei jaudinanti 9 a kl. mokinės Agnieškos atliekama daina ,,Raudoni vakarai“. Jautriai atlikta kompozicija ,,Kas man yra Lietuva?“. Prasmingą žodį tarė Birutiečių draugijos valdybos pirmininkė lietuvių k. mokytoja Irina Asta Burokienė, lietuvių k. mokytojos I.Akinskienė bei I.Baltakienė. Gimnazijos bendruomenei sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė E.Zubel. Ruoškime širdis ir protus, norėdami įprasminti Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimo 100 – ąsias metines 2018 m.

Read more...

Jaunimo eisena „LIETUVOS LAISVĖS KELIU“

Vasario 16 d. mūsų gimnazijos 8 – 11 klasių mokiniai kartu su tėvais bei mokytojais ir mokyklos direktore E.Zubel dalyvavo antrą kartą Vilniuje vykusioje Lituanistų sambūrio bei Istorijos mokytojų asociacijos bei Vilniaus miesto savivaldybės rengtoje jaunimo eisenoje ,,Lietuvos laisvės keliu“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo dienos 99 – osioms metinėms. Susitikome Katedros aikštėje ir ėjome Pilies gatve iki Aušros vartų bei Rasų kapinių nusilenkti prie tautos patriarcho Lietuvos Nepriklausomybės deklaracijos signataro J.Basanavičiaus kapo. Klausėmės uždegančių politikų R.Šimašiaus, Vyt.Landsbergio ir kt. kalbų. Rotušės aikštėje ragavome kareiviškos košės, šildėmės karšta arbata. Buvo smagu.

Read more...

Sveikiname

Vasario 10 d. J.Lelevelio inžinerijos gimnazijos 10 a klasės mokinė Roberta Stefanovič bei 10 b klasės mokinė Paula Kudriašovaitė dalyvavo Tautinių mažumų lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri vyko ,,Santaros“ progimnazijoje. Mokinės turėjo parengti kūrybinę užduotį ,,Ką reiškia draugystė tau?“ bei atlikti rašto užduotis ( kalbos vartojimo testą bei parašyti rašinį). Mergaitės susidorojo su iššūkiais puikiai. Roberta laimėjo II vietą, o Paula taip pat pakviesta vykti į Respublikinę lietuvių kalbos olimpiadą Visagine.

Sėkmės! Lietuvių k. mokytoja Irena Baltakienė

Read more...

Konkursas „Istorijos Kengūra 2017“

Vasario 8 d. mūsų mokyklos mokiniai jau penktus metus iš eilės dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame respublikiniame projekte ,,Istorijos Kengūra 2017“. Projekte dalyvavo istorijos mokytojų M. Narkun ir B. Suboč - 7b,10b ir 10a klasių mokiniai.

10 B klasės mokinė
Milena Syrnicka

Read more...

Holivudas Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje!

Vasario mėnuo Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje prasidėjo tradiciniu šimtadieniu ir absolventų susitikimu. Nepaisant kliūčių, kuriuos savo kelyje sutiko mokykla, abiturientai įrodė, jog jų dvasia negali būti palaužta ir tradicijos yra tęsiamos.

Svečius buvo sutikta polonezu, o vėliau 12a klasės mokiniai pristatė spektaklį, kuriame mokiniai nuvažiavę į Holivudą, kovojo dėl gimnazijos statuso. Ši kelionė baigėsi sėkmingai ir mokiniams pavyko įvykdyti savo misiją. Po spektaklio 12a klasė 11 klasei perdavė testamentą ir mokyklos raktą.


Visi atvykę į šventę jautė nepaprastą iškilmės atmosferą.
Abiturientams buvo siunčiami linkėjimai turiningai praleisti laiką iki egzaminų ir sėkmingos abitūros!

Read more...

Pamokas aštuntokams pravedė Bendrojo pagalbos centro pareigūnės

Vasario 1 dieną į mūsų mokyklą atvykusios Bendrojo pagalbos centro pareigūnės supažindino 8A, 8B ir 8C klasės mokinius su Bendrojo pagalbos centro veikla. Mokiniai sužinojo, kokiais atvejais galima skambinti skubios pagalbos iškvietimo numeriu 112, kaip pranešti Centro dispečeriui apie nelaimingą įvykį. Pavyzdžiui, tam, kad kuo greičiau sulauktume pagalbos, turime pasakyti kuo tikslesnį vietovės, kurioje atsitiko nelaimė, adresą. Todėl turime žinoti ne tik savo namų, bet ir mokyklos, kurioje mokomės arba dirbame, kaimo, į kurį atvažiuojame pas senelius, šventei išnuomotos sodybos ir pan. adresą. Mūsų ir mus supančių žmonių saugumas labai priklauso nuo mūsų pastabumo, dėmesingumo ir tikslių veiksmų.

Read more...

Balstogės aukštoji politechnikos mokykla mūsų mokykloje

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos mokykloje 2017 m. vasario 3 dieną įvyko susitikimas su Balstogės aukštosios politechnikos mokyklos Robotikos ir automatikos katedros atstovais-katedros vedėju ir šios aukštosios mokyklos absolventais, kurie ne tik papasakojo apie savo mokyklą, bet ir pademonstravo marsaeigius, sukurtus šios mokyklos studentų, jau du kartus pažymėtų prestižinėse marsaeigių varžybose „University Rover Challenge” Jungtinėse Valstijose. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti kaip veikia marsaeigiai, sužinojo jų kūrimo eigą.

Read more...

Išvyka į „STUDIJOS 2017“ parodą LITEXPO parodų rūmuose

10A ir 10B klasių mokiniai kartu su klasės auklėtojomis M. Narkun ir O. Lukashyavichene, ketvirtadienį, vasario 2 d., dalyvavo ,LITEXPO parodų rūmuose vykusioje XV-oje, tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2017. Dešimtokai kupini entuziazmo susirinko ir aktyviai tyrinėjo juos dominančių profesijų ypatumus, profesionalius poreikius bei galimybes juose sėkmingai integruotis ateityje. Pasiūlymai atsakyti sau į klausimus „kas aš esu?“ ir „ko tikiuosi iš savo ateities?“ labai pritraukė moksleivių dėmesį. Parodoje buvo įmanoma dalyvauti įvairiose konferencijose, atlikti asmenybės testus, padedančius atskleisti savo privalumus tam tikrose srityse ir galbūt apsispręsti dėl tolimesnių studijų krypties. Taip pat buvo puiki galimybė pasiteirauti ne tik dėl studijų Lietuvoje, bet ir dėl karjeros perspektyvų bei patrauklių stažuočių užsienyje. Mokiniai dėkoja mokyklos administracijai už iniciatyvą ir mokytojams už skirtą laiką tokio pobūdžio išvykai, leidžiančiai savarankiškai ieškoti atsakymų į dominančius klausimus bei drąsiau žvelgti į ateitį.

Roberta Stefanovič 10 A klasės mokinė

Read more...
Subscribe to this RSS feed