Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Items filtered by date: sausio 2018 - Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija

Vilniaus 695-asis gimtadienis

Sausio 25ą d. musų gimnazija šventė Vilniaus 695-ąjį gimtadienį. Moksleiviai vieningai priklijavo prie švarkų gimtadieninius lipdukus ir mielai dalyvavo šia proga organizuotoje veikloje. Vienas pagrindinių šios dienos programos tikslų buvo ne vien Vilniaus gimtadienio minėjimas, bet ir istorinių žinių plėtra. Istorijos mokytoja Mirena Narkun parengė pažintinę Vilniaus miesto istorijos pamoką 5b klasės moksleiviams, kurios metu mažieji gimnazistai daugiau sužinojo apie sostinės įkūrimo ir tobulėjimo aplinkybes. Tokio pobūdžio pamokos suteikia moksleiviams galimybę plačiau pažvelgti ir įvertinti turtingą mūsų šalies praeitį.

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos bendruomenė dar kartą sveikina Vilnių su 695-uoju gimtadieniu!

Read more...

Senelių diena

Dzisiaj Babci i Dziadka Święto, a więc z tej okazji, raju na ziemi Wam życzę, BARDZO WAS kocham i z wielką dumą, przed całym światem to dzisiaj wykrzyczę!

Tokiais žodžiais prasidėjo renginys, skirtas Senelių dienai Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje. Gražiais rūbais apsirengę, anūkai ir anūkės šoko, dainavo ir nuoširdžiai dėkojo savo seneliams už meilę ir šilumą. Renginių žaidimus lydėjo gera nuotaika ir juokas. Žaidimuose kartu dalyvavo seneliai ir jų anūkai. Pabaigoje anūkai įteikė savo seneliams jų pačių padarytas dovanas ir padainavo ilgiausių metų.

Read more...

6b klasės išvyka į gaisrinę

Sausio 23 d. per karjeros dieną, 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Renata Gluchovska aplankė Vilniaus priešgaisrinės tarnybos 3-ąją KOMANDĄ Ateities g. 17. Išvykos tikslas susipažinti su gaisrininko profesija iš arti. Mokiniai diskutavo, kaip reikia elgtis kilus gaisrui.Taip pat susipažino su ugniagesio gelbėtojo darbu, apžiūrėjo patalpas, sužinojo, kokia yra ugniagesio gelbėtojo darbotvarkė. Pamainos vadas išsamiai ir įdomiai mokiniams papasakojo apie ugniagesio gelbėtojo kasdienybę, darbotvarkę, kai ugniagesiai gelbėtojai nėra išvykę gesinti gaisro ar padėti nelaimės ištiktam. Mokiniai supažindinti su gaisrine technika, gesinimo ir gelbėjimo priemonėmis.


Pamatė ir apsivilko gaisrininkų aprangą, kuri pasirodė esanti sunki.

Read more...

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Sausio 13 diena 8 valanda Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Laisvės gynėjų dieną languose tradiciškai buvo uždegtos žvakutės. Pamokose mokytojai su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei.

Read more...
Subscribe to this RSS feed