Logo

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877
Print this page

Rinktis karjerą padeda ir ekskursijos

Neseniai lankėmės tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje ,,Išsilavinimas ir karjera 2016’’. Parodoje lankėsi 10-12 klasių mokiniai. Buvo labai įdomu pabendrauti ir susipažinti su užsienio aukštųjų mokymo įstaigų atstovais.

Mūsų mokiniai užpildė anketas, kurios turėtų padėti jiems renkantis tam tikrą profesiją. Užpildę anketas, nuskubėjome apžiūrėti parodos.

Buvo labai įdomu ir smagu išmėginti, kaip buvo išrasti įvairūs atradimai bei atlikti tam tikrus bandymus. Taip pat buvo parengtos specialios paskaitos, per kurias mokiniai galėjo sužinoti kažką nauja, kas galėtų jiems padėti atrandant save sudėtingame šiandienos pasaulyje.

Ačiū už tokią galimybę pažinti save dar geriau ir už pagalbą mūsų mokiniams renkantis būsimą karjerą.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.