Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/components/com_k2/models/item.php on line 877

LIETUVOS KONSTITUCIJOS EGZAMINAS

Spalio 5 d. mūsų mokykloje vyko pirmasis Lietuvos Konstitucijos egzamino turas, kuriame dalyvavo 11b, 9b, 8b klasių mokiniai į antrąjį turą pateko Paula Kudriašovaitė, kuri surinko 29 taškus iš 30. Antrajame ture Paula irgi pasirodė sėkimingai ir buvo apdovanota padėkos raštu. Teisingumo ministrė Milda Vainiūtė bei Konstitucijos egzamino 2017 organizatoriai dėkoja mūsų mokyklai už dalyvavimą Konstitucijos egzamine, už pilietiškumo skatinimo iniciatyvos palaikymą ir teisinio visuomenės švietimo stiprinimą.

Egzamino organizatorė mokykloje istorijos mokytoja Mirena Narkun


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_k2/templates/default/item.php on line 136

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Aktualijos

Prev Next

Pirmokų šventė „Mes jau mokame skaityti…

Vasario ir kovo mėnesį gimnazijos bibliotekoje įvyko pirmokams skirtos šventės „Mes jau mokame skaityti“. 5- tų klasių mokiniai paruošė pirmokams trumpą vaidinimą, supažindino su bibliotekos taisyklėmis. Mokiniai aktyviai dalyvavo šventėje...

Read more

Kaziuko mugė 2018

Kaziuko mugė – tai tradicinė Lietuvoje rengiama mugė, kurios metu žmonės pardavinėja savo pagamintus liaudiškus dirbinius, o mugės istorija prasideda jau XVII amžiuje. Daugelis iš mūsų esame buvę tikroje Kaziuko...

Read more

Lietuvos šimtmečio linksmosios estafetės

Vasario 21 d. 3-4a klasių mokinių komanda ,,Šimtas ant šimto" dalyvavo Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijos sportiniame renginyje “ Lietuvos šimtmečio linksmosios estafetės".Sporto renginį organizavo pradinio ugdymo vyr. mokytoja Kristina Zenkevič...

Read more

Vasario 16-osios eisena „Lietuvos valsty…

Šių metų vasario 16 d. 10 val. mūsų gimnazijos bendruomenės nariai: moksleiviai, mokytojai, tėveliai su mokyklos vėliava, su Lietuvos vėliava, su lietuviškomis trispalvėmis rankose rinkosi Katedros aikštėje. Nepamirštami įspūdžiai įsijungus...

Read more

Sveikiname laimėtoją!

Sveikiname 8A klasės mokinę Kamilę Tumaš, kuri 2018-02-08 antrame ture laimėjo II vietą Vilniaus miesto mokinių technologijų olimpiadoje tekstilės kategorijoje. Linkime gerų idėjų ir sėkmės tolimesnėse darbuose.

Read more

Lietuvos valstybingumo šimtmetis atėjo!

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos mokiniai tapatinasi su Lietuvos bendruomene ir švenčia Lietuvos valstybės šimtmetį. Kad sužydėtų nuostabus tautos sodas, kiekvienas turi užauginti nors mažą gėlytę SAVO širdyje. Mes dažnai...

Read more

Kvietimas į šimtadienį

Maloniai kviečiame visus mokytojus ir absolventus į ŠIMTADIENĮ IR TRADICINĮ SUSITIKIMĄ, kuris įvyks 2018 m. vasario 9 d. (penktadienį) 18.00 val. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos aktų salėje (Minties g.3)...

Read more

Vilniaus 695-asis gimtadienis

Sausio 25ą d. musų gimnazija šventė Vilniaus 695-ąjį gimtadienį. Moksleiviai vieningai priklijavo prie švarkų gimtadieninius lipdukus ir mielai dalyvavo šia proga organizuotoje veikloje. Vienas pagrindinių šios dienos programos tikslų buvo...

Read more

Senelių diena

Dzisiaj Babci i Dziadka Święto, a więc z tej okazji, raju na ziemi Wam życzę, BARDZO WAS kocham i z wielką dumą, przed całym światem to dzisiaj wykrzyczę! Tokiais žodžiais...

Read more

6b klasės išvyka į gaisrinę

Sausio 23 d. per karjeros dieną, 6b klasės mokiniai su klasės auklėtoja Renata Gluchovska aplankė Vilniaus priešgaisrinės tarnybos 3-ąją KOMANDĄ Ateities g. 17. Išvykos tikslas susipažinti su gaisrininko profesija iš...

Read more

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

Sausio 13 diena 8 valanda Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje prasidėjo pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Laisvės gynėjų dieną languose tradiciškai buvo uždegtos žvakutės. Pamokose mokytojai su mokiniais prisiminė...

Read more

Sveikiname konkurso „Žiemos fantazija 20…

Sveikiname Beatą Klimaševskają, 6A klasės mokinę, kompiuterinių kalėdinių ir naujametinių kompiuterinių atvirukų konkurso „Žiemos fantazija 2017“ nugalėtoją.Kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija“ buvo organizuotas besidominantiems informacinėmis technologijomis, kompiuterine...

Read more

Naujametinis traukinukas į Prostokvašiną

Lygiai 17 valandą gruodžio 20 diena iš gimnazijos aktų salės išvyko Naujametinis traukinukas į Prostokvašiną. Jame keliavo 0 B, 1 B, 2 B, 3 B, 3 D, 4 B klasių...

Read more

Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnaz…

Mūsų gimnazijos II ir IIIA klasių mokiniai entuziastiškai nusiteikę gruodžio 4ą dieną pagaliau sulaukė atvyksiant svečių iš Balstogės licėjaus į Vilnių. Mokiniai kartu su gimnazijos administracija kruopščiai sudarė pažintinę darbotvarkę...

Read more

Protų mūšis

Gruodžio 6 diena 4a klasės mokiniai dalyvavo tarpmokyklinėje viktorinoje „Protų mūšis“ Vilniaus Darželyje-mokykloje „Vilija“. Laimėjo 3 vietą. Mokiniai turėjo galimybę atskleisti savo žinias ir akademinius pasiekimus. Mokinius viktorinai paruošė pradinio...

Read more

Turi idėją? Suprojektuok ir gyvenk..

Būtent su tokiu pozityviu nusistatymu dirbo 7- I klasės mokiniai inžinerijos pamokoje. Jie turėjo nelengvą užduotį: kaip patiems suprojektuoti nuosavą išsvajotą būstą? 1 žingsnis: įdomių idėjų paieška. 2 žingsnis: susipažinimas...

Read more

Nacionalinė karjeros savaitė 2017

Lapkričio 23-27 d. visoje Lietuvoje vyko Jos Ekscelencijos Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama Nacionalinė karjeros savaitė. Jos metu Lietuvos miestuose ir miesteliuose vyko įvairių organizacijų atstovų ir moksleivių susitikimai...

Read more

Maži atradėjai

3a ir 4a klasės mokiniai per inžinerijos pamoka atliko įvairius bandymus: „Spalvoti kamuoliukai" „Pieno raštai“, „Kaip pripūsti balioną be pastangų“. Maži tyrinėtojai patyrė daug spalvotų įspūdžių.

Read more

Sveikame kūne – sveika siela!

Pirmadienis lapkričio 27 prasidėjo neįprastai. Vietoj tradicinių pamokų vyko edukaciniai užsiėmimai, kurių tikslas yra skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir sudaryti jiems sąlygas ugdyti(s) įvairiose aplinkose. Mokiniai išklausė paskaitą apie nikotino...

Read more

Modernaus profesinio mokymo konkursas „A…

Su inžinerija susiduriame kasdien. Viskas, nuo dantų šepetėlio iki išmaniųjų telefonų, nuo kompiuterių iki aukščiausių pastatų, greičiausių mašinų ir įspūdingiausių robotų yra inžinerija, tai vis jos rezultatai. Visi šie darbai...

Read more

Renginys „STEAM night at school“

Baigiantis lapkričiui Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos mokiniai dalyvavo „STEAM night at school“ renginyje, kurio tikslas buvo sudominti mokinius moksline veikla, atskleisti jiems mokslo reikšmę kasdieniam gyvenimui ir pritaikymą sprendžiant...

Read more

Dalyvavimas konferencijoje „Mano sėkmė m…

Lapkricio 17 d. įvyko Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių konferencija „Mano sėkmė matematikoje“, skirta Valstybės šimtmečiui. Konferencijos organizatorius – Vilniaus „Spindulio“ progimnazija. Matematikos mokytoja Renata Gluchovska pasiūlė man stebėti šią...

Read more

Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo dieno…

Lapkričio 10 d. gimnazijos aktų salėje buvo surengtas Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo dienai skirtas minėjimas. Rengenyje dalyvavo 5A-IVA klasių moksleiviai bei mokytojai. Dramos būrelio nariai kartu su mokytoja Regina Sinkevič paruošė...

Read more