Vilniaus J.Lelevelio inžinerijos gimnazija, Minties g. 3, LT-08233 Vilnius, tel. (8-5)2342087
e-mail: rastine@lelevelio.vilnius.lm.lt

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/leelio/domains/lelevelio.lt/public_html/_old/templates/gk_magazine/html/com_content/article/default.php on line 13

Pasiekimai

Mūsų gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo šiuose Vilniaus miesto olimpiadose bei tarptautiniuose konkursuose:

2017-2018 m.m.

 
 
 

2016-2017 m.m.

 
 
 
   
   
 
 
   
 

2015-2016 m.m.

 
 
 
 
 

2014-2015 m.m.

Vilniaus miesto XXVI lenkų kalbos olimpiada - Kamilia Tomaševska -11a kl. (I vieta)

XIII Tarptautiniai Finaliniai mokyklos internetiniai žaidimai (ekonomikos) - Evelina Ingelevič 10a kl., Miroslava Mikulskaja 10a kl., Eva Šelepen 10a kl., Agnieška Tomaševič 10a kl. - (I vieta)

Vilniaus miesto lenkų kalbos olimpiada 3-4 klasių mokinių - Aleksander Joachim Januškevič 3a kl. (I vieta)

IV Tarptautinis kūrybinių darbų konkursas ,,Spalvotas pasaulis“ - Kristina Černova 5a kl. (I vieta)

Vilniaus miesto informacinės technologijos konkursas ,,Infožinovas“ - Norbert Višnėvski 8a kl., Karina Makovska 8a kl., Gabrielė Vencutė 8a kl., Večeslav Songin 9a kl. (II vieta)

IV Tarptautinis kūrybinių darbų konkursas ,,Spalvotas pasaulis“ - Sofija Tomaševič 7a kl. (II vieta)

Vilniaus miesto mokinių lenkų kalbos taisyklingo rašymo diktantas - Justyna Meškunec - 5c kl. (II vieta)

Vilniaus miesto pradinių klasių mokinių Teatro šventės konkursas ,,Mes vaidiname linksmai, nes visi esame draugai“ - teatro būrelis ,,Dar linksmiau“- (II vieta)

Vilniaus miesto mokinių lenkų kalbos taisyklingo rašymo diktantas: Karina Masevič-7a kl. (III vieta), Katažyna Jachimovič - 8c kl. (III vieta)

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada - Edgar Oleinikov - 11a kl. (III vieta)

Lietuvių kalbos raštingiausio mokinio konkursas ,,Lietuviškai rašyti moku!“ - Agnieška Jankevič 7a kl. (III vieta)

Vaikų XVI Lenkų dainos festivalis - Emiliia Galperman 3a kl. (III vieta)

Vilniaus miesto lenkų kalbos literatūrinis konkursas ,,Prisiminimai- tai stebuklingos durys“ – Agata Magdalena Tučkutė 5a kl. (III vieta)

Lenkų tautinės bendrijos kalba ugdančių mokyklų 2-4 kl. mokinių konkursas ,,Miklink liežuvį, būsi iškalbingas“ - Emilia Galperman-3a kl. (III vieta), Jolanta Kariunienė (mokytoja) - (I vieta), Beata Bartoševič (tėvai) - (I vieta)

XXIII miesto raiškiojo skaitymo konkursas ,,KRESY-2014“ - Greta Koženevska - 11a kl. (laureatė)

XXVI Respublikinės lenkų kalbos ir literatūros olimpiada - Kamilia Tomaševska - 11a kl. (laureatė)

Vilniaus dailės mokytojų ir mokinių darbų parodos ,,Vilnius miniatiūrose“ - Roberta Stefanovič 8a kl. (laureatė)

Vaikų XXXI Tarptautinis literatūrinis konkursas V. Chotomskos vardu - Aleksander Joachim Januškevič 3a kl. (laureatas)

Respublikinis XXIV poezijos konkursas M. Konopnickos vardu – Gabriela Baranovič 3a kl. (laureatė)

Geriausiai atliko Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso užduotis - Roberta Stefanovič - 8a kl., Gertruda Ravluševičiūtė-9a kl., Rapolas Tučkus-10a kl. (padėkos raštas)