3-4 KLASIŲ MOKINIŲ MOKYKLINĖ ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA

2019 m. kovo 27 d. gimnazijoje vyko 3-4 klasių mokinių mokyklinė anglų kalbos olimpiada, kurios tikslas skatinti mokinių sąmoningą požiūrį į anglų kalbos mokymąsi, norą domėtis ir gilinti savo žinias, taip pat įvertinti  3-4 klasių mokinių anglų kalbos gebėjimus ir kompetencijas bei atrinkti du 3 ir 4 klasių mokinius, kurie atstovaus mūsų mokyklą Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje. Gabiausi 3a, 3b, 4b, 4c ir 4d klasių mokiniai atliko rašymo, skaitymo, kalbos vartosenos testus.  

Mokinius mokyklinei anglų kalbos olimpiadai ruošė anglų kalbos mokytojos Olga Savickaja, Tamara Frolova ir Božena Gulbinovič. Olimpiados rezultatai parodė, kad mokyklą miesto 3-4 klasių olimpiadoje atstovaus 3b klasės mokinė Ksenija Paškova ir 4d klasės mokinė Mila Tomaševskaja.

Linkime sėkmės mūsų mokiniams!

 

Anglų kalbos mokytoja Olga Savickaja