Filmo "Eglutės" peržiūra

Naujųjų metų tradicija jau tapusios „Eglutės. Finalas“ vėl sugrįžo  į kino ekranus ir gruodžio 28 dieną 7b klasės mokiniai  iškeliavo į "Forum Cinemas Akropolis"  kino centrą, kuris įsikūręs Vilniaus pramogų sostinėje "Akropolyje" .
2010 m., kuomet į kino ekranus atkeliavo pirmosios „Eglutės“, turbūt niekas nesitikėjo, kad filmas taps toks populiarus ir mylimas. Dabar šios serijos populiarumas jau nieko nebestebina, o naujos „Eglučių“ dalies laukimas tapo kasmetine gruodžio mėnesio tradicija ir visai priartėjusių Naujųjų pranašu.
Naujausioje, septintoje „Eglučių“ dalyje ne tik susipažinome su naujais personažais, bet vėl sutikome jau pažįstamus ir mylimus herojus: Borią (Ivanas Urgantas) ir Ženią (Sergejus Svetlakovas), snieglentininką Dimą (Aleksandras Golovinas) ir jo geriausią draugą slidininką Grišą (Aleksandras Domogarovas, jaun.), dėdę Jurą (Dmitrijus Nagijevas), Andrejų (Daniilas Vachruševas) ir jo mamą (Jelena Jakovleva), „Snieguolę“ Mariną (Julija Aleksandrova) bei kitus.
Penkios tarpusavyje persipinančios naujos istorijos, kurios sužavėjo beprotiškais nuotykiais, privertė susimąstyti apie tai, kas gyvenime išties svarbu. O artėjant Naujiesiems, svarbiausia prisiminti, kad – jokio skirtumo, kaip ir kur,  svarbu – su kuo juos sutiksite.

7 klasės mokiniai smagiai praleido laiką drauge. Po filmo visi pasveikino vienas kitą su artėjančiais Naujaisiais metais.. Vyravo šilti tarpusavio santykiai.

Visus sveikiname su Naujaisiais metais!

 Kad svarbūs sumanymai būtų sėkmingi!
Kad visad pavyktų pradėti darbai!
Kad brangūs Jums žmonės būtų laimingi!
Draugams atviri būtų Jūsų namai!
Jėgų kad nestigtų! Širdies kad neslėgtų!

Kad visad ir viskas Jums būtų gerai!!!

Kl. auk. Renata Gluchovska ir 7b klasės mokiniai