Inžinerijos pamokos. Kaip turiningai pradėti savaitę :)

Šiais metais inžinerijos pamokose, apart planuose numatytų temų, mokiniai supažindinami su atviro kodo elektronika, jutikliais ir įvairaus tipo pavaromis-varikliais ir kitais komponentais, naudojamais šiuolaikinių robotų gamyboje.

Būsimose pamokose sužinos ir praktiškai išbandys įvairaus tipo žmogaus kūno biosignalus, kuriuos galima panaudoti medicininei, reabilitacinei įrangai konstruoti, pvz., bioniniams protezams, egzoskeletams, taip pat kaip juos pritaikyti pramoginei ir kasdienei veiklai.

Nuo spalio mėn., antradieniais,  nuo 15.40 val. (8 ir 9 pamokos) bus organizuojami popamokinės veiklos būreliai "Inžinerija" ir "Biomechanika". Išsamesnę informaciją apie tai pateiks klasių auklėtojai arba administracija.

Apačioje galerija iš šiandienos inžinerijos užsiėmimų, kur mokiniai susipažįsta su atviro kodo valdikliais, mokosi juos užprogramuoti, suvaldyti servovarikliukus ir ekranus, tiesiog įžiebti šviesos diodus. Visa tai padės "įkvėpti gyvybę" būsimiems robotukams, kuriuos ruošiamės pagaminti iki pavasario.


Inžinerijos mokytojas Gintaras Jonaitis