Išvyka į Vaidilos teatrą į spektaklį ,, Emigrantai“

Šaltą rudens vakarą, spalio 1 diena, IIA gimn. klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja chemijos vyr. mokytoja Jevgenija Skilond vyko į Vaidilos teatrą,  kuriame žiūrėjo S. Mrożek dramą "Emigrantai", režisieriaus P. Cyrwaus.

Dramoje pristatomi du skirtingi pasauliai - emigrantų, kurie paliko savo šalį dėl uždarbio, ir visiškai kitoks pasaulis tų žmonių, kurie emigravo iš tėvynės dėl politinių priežasčių. Pasakojama, kaip dėl susiklosčiusių  aplinkybių  tenka mokytis gyventi kartu  žmonėms, priklausantiems įvairiems visuomenės sluoksniams. Inteligentas ir darbininkas yra priklausomi vienas nuo  kito. Spektaklyje parodomi  skirtumai ir stereotipai, dėl kurių žmonėms sunku prisitaikyti vieniems prie kitų. Tik laikas parodys, ar sienos tarp jų bus sugriautos.

Taigi, teatras yra puiki galimybė geriau susipažinti su literatūros kūriniais, kurie praplečia mūsų akiratį, ugdo asmenybę ir puoselėja kultūrinę savimonę. Todėl labai džiugu, kad jauni žmonės domisi teatru ir mielai jame lankosi.  Su nekantrumu lauksime kitų pasiūlymų vykti į teatrą.