KELIONĖ SU RAŠYTOJOS VILĖS VĖL VEIKĖJAIS

6a klasės mokiniai Patricija, Gabriela, Augustas, Erikas, Adrianas (mokytojos I. Baltakienė ir R. Cibulskienė) dalyvavo tradiciniame Vilniaus m. S. Kovalevskajos progimnazijos renginyje – susitikime su lietuvių  vaikų rašytoja Vile Vėl. Anksčiau vaikai susitiko su poete J. Vaičiūnaite, rašytojais Vyt. Račicku, Vyt. Landsbergiu bei S. Paltanavičiumi.

         Susitikimo tikslas – paskatinti vaikus skaityti lietuvių rašytojų knygas, domėtis vaikų problemomis, juos jaudinančiais klausimais. Neatsitiktinai pasirinkta rašytojos knyga ,,Pereik tiltą, kvaily“. Mokiniai parengė miniatiūrą apie draugystę bei vis dar pasitaikančias mokykloje patyčias.

 Veikėjų lūpomis pasakojo apie mus supantį trapų žmogiškumo pasaulį . Priminė, kad esame labai skirtingi, bet tuo ir ypatingi.

         Džiugu, kad šis pasirodymas buvo pastebėtas ir įvertintas II vieta. Miniatiūra parodyta kitam klasės pogrupiui bei 5a klasės mokiniams. Į mokinius kreipėsi gimnazijos psichologė Jolanta. Ji dar kartą priminė, kad labai svarbu bendruomenėje būti tolerantiškam, pasitikėti savimi ir būti empatiškam.