Konkursas Septem+

I vietos laimėjimas tarpmokykliniame konkurse ,,Septem+“

 

Spalio 9d. mūsų gimnazijos IIC gimn. klasės mokinių komanda ,,STEAM team“ dalyvavo tarpmokykliniame konkurse ,,Septem+“, kuris vyko Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijoje.
,,Septem+“ – tai tiksliųjų mokslų populiarinimo, lyderystės, kūrybiškumo, problemų sprendimo, sprendimo priėmimų ir komandinio darbo konkursas, kurio tikslas skatinti mokinius rasti ryšį tarp atskirų dalykų, sugebėti skirtingų mokslų žinias integruoti ir taikyti praktinėms problemoms spręsti.
Konkurse dalyvavo septynios komandos iš lenkiškų gimnazijų iš visos Lietuvos: Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos, Trakų raj. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos, Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjaus, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos ir Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazijos.
 Komandų pasirodymus ir konkurso užduočių atlikimą vertino mokytojų vertinimo komisija sudaryta iš komandas atlydėjusių mokytojų. Vertimo komisijos nare tapo ir mūsų gimnazijos chemijos mokytoja Jevgenija Skilond.
 Smagiai leidžiant laiką mokiniai galėjo įvertinti ne tik savo, bet ir kitų mokinių žinias, gautas  tiksliųjų ir gamtos dalykų pamokose.
Konkurso ,,Septem+“ nugalėtojais, I vietos laimėtojais, tapo mūsų gimnazijos IIC gimn. klasės komandos ,,STEAM team“ mokiniai. Už geriausią pasirodymą mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais ir rėmėjų įsteigtomis atminimo dovanėlėmis. Padėkos raštu už mokinių parengimą ir dalyvavimą konkurse taip pat buvo apdovanota  mokytoja Jevgenija Skilond.
Tikiuosi, kad tokio pobūdžio konkursai padės ateityje parengti tokius specialistus, kurie turės didelę kompetenciją tiksliųjų ir gamtos dalykų srityje ir ypač svarbius dvidešimt pirmojo amžiaus įgūdžius kaip kūrybiškumas, gebėjimas spręsti problemas ir bendradarbiauti.


Chemijos mokytoja metodininkė Jevgenija Skilond