Kultūros pasas

Mūsų gimnazijos pradinukai pasinaudojo kultūros pasu, leidžiančiu mokiniams, besimokantiems pagal bendrojo ugdymo programas, nemokamai lankytis muziejuose, renginiuose, edukaciniuose užsiėmimuose. Kadangi esame inžinerinė gimnazija, pasirinkome dvi edukacijas: „Keramikos meno užsiėmimus“  ir edukacinę programą  „RoboTukas“. 
Keramikos užsiėmimą vedė dailininkas – keramikas Gvidas Raudonius. Dailės studijoje vaikai turėjo puikią galimybę dekoruoti sau lekštutę. Patys sukūrė  po originalų darbelį. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai įgijo žinių apie molį ir jo savybes.
„RoboTuko“ prisistatymo metu vaikai ir mokytojos susipažino su programos vedėju Robotuku Tuku, kuris padeklamavo eilėraštį, papasakojo apie save, juokavo, žaidė ir linksmino. 
Kai kurie ketvirtų klasių mokiniai turėjo galimybę pasidalinti savo įspūdžiais ir nuomone apie „Kultūros paso“  programą pokalbyje su Lietuvos Respublikos kultūros viceministre Gintaute Žemaityte. Susitikimas įvyko lapkričio 24d. LITEXPO – Lietuvos parodų ir kongresų centre .

 

Čia rasite viceministrės interviu su šiais mokiniais ir sužinosite daugiau apie jų idėjas bei įspūdžius.