Paroda "Ekogeometrija"

Inžinerijos pamokose 5A ir 5C klasės mokiniai nagrinėdami geometriją, kaip vieną iš įdomiausių matematikos dalių, konstravo erdvinius 3D modelius.
Kurdami ir eksperimentuodami vaikai lavina erdvinį mąstymą, suvokia, kad keliomis detalėmis papildę plokštumos figūras, gali sukonstruoti erdvines formas - trimates geometrines figūras. Geriausiai vaikai įsimena tai, ką patys išbando ir patiria.
Tegul vėjas veikia!
Pasitelkdami piešimą ir konstravimą 6A bei 7A klasės mokiniai inžinerijos pamokose pasigamino mažą vėjo jėgainės konstrukciją.
Kintant mūsų požiūriui apie pasaulį ir labiau susimąstant apie Žemės gerovę, vis labiau plinta atsinaujinančių energijos šaltinių naudojimas. Vienas iš šių šaltinių – vėjas. Vėjo jėgainės generuoja švarią energiją, kuriai gauti nereikia tokių ribotų žaliavų kaip nafta ir pan.
Mechanika ir dizainas
Inžinerijos pamokose 8 klasės mokiniai išnagrinėjo judėjimą, kūnų ir jų dalių tarpusavio padėties kitimą erdvėje ir laike. Vaikai pasitelkę savo žinias ir įgūdžius sukonstravo įvairias mechanines konstrukcijas. Mokiniai praplėtė savo dizaino inovacijos žinias.
Įgyvendindami kūrybines idėjas pamokose, vaikai praktiškai išnagrinėjo teorinius dalykus. Tai paskatino vaikus domėtis inžinerija ir už mokyklos ribų ieškoti realių pavyzdžių savo aplinkoje.