2020-2021 mokslo metų mokytojų sąrašas

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Ką baigė, baigimo metai

Kvalifikacinė kategorija, dalykas

Dėstomas dalykas

1

Abariūnė Ieva

Aukštasis

VPU 2002

mokytoja

Šokis

Vaiko priežiūros atostogos

  2

Apanavičienė Gražina

Aukštasis

VPU 2000

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

3

Bajor Artur

Aukštasis

Klaipėdos universitetas 2007

Vyresn. mokytojas

 

šokiai

4

     Baltakienė Irina

Aukštasis

VVPI 1984

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

5

Bedugnis Olga

Aukštasis

VPU 2008

vyresn. mokytoja

IT

6

Bogdanovič Regina

Aukštasis

VPU 1998

mokytoja metodininkė

anglų kalba

7

Boris Jolanta

Aukštasis

VPU 1998

mokytoja metodininkė

dailė, technologijos

 

Borisovienė Jolanta

Aukštasis

VPU 1986

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

8

Binevič Diana

Aukštasis

VU 2006

mokytoja

 

pradinis ugdymas

9

Burokienė Irina Astra

Aukštasis

VPU 1981 Šiaulių univer. 2002

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

11

Cibulskienė Ramunė

Aukštasis

VPU 1997

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

12

Frolova Tamara

Aukštasis

VU 1980

vyresn. mokytoja

anglų kalba

13

Gluchovska Renata

Aukštasis

VPU 2005

vyresn.

mokytoja

matematika

14

Gulbinovič Božena

Aukštasis

VPU 1998,

VPU 1997

vyresn. mokytoja

anglų kalba

15

Kežun Alina Evelina

Aukštasis

LEU 2017

mokytoja fizinis

ugdymas

16

Klenovskaja Lilija

Aukštasis

VPM 1986, VPU 1991

VK 2004

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

17

Krivka Svetlana

Aukštasis

VPU 2005

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

18

Kulakovski Alfred

Aukštasis

VPU 2011

vyresn. mokytojas

 

fizika

19

Kulbėda Oksana

Aukštasis

LEU baigia

mokytoja

pradinis ugdymas , Vaiko priežiūros atostogos

20

Kuranovič Veslav

Aukštasis

VPU 2007

mokytojas

 

inžinerija

21

Kuzmickas Osvaldas

Aukštasis

VPU 1994

mokytojas metodininkas

mokytojas

lenkų kalba

 

 istorija

22

Leščevska Elvyra

Aukštasis

VPU 1992

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

23

Lesnevska Ana

Aukštasis

VPU 1998

vyresn. mokytoja

pradinis ugdymas

24

Lukashyevichene Oxana

Aukštasis

Mičurinsko pedagoginis institutas 1997

mokytoja biologija,

geografija

25

Lukauaskienė Dovilė

Aukštasis

Edukologijos universitetas 2014

mokytoja

 

lietuvių kalba

26

Macijevskis Artūras

Aukštasis

LEU 2015

mokytojas

 

kūno kultūra

27

Makuc Andželika

Aukštasis

VPU 2006

vyresn. mokytoja

geografija

28

Malevska Veslava

Aukštasis

VPU 1988

vyresn. mokytoja

istorija

29

Mejarienė Neringa

Aukštasis

ŠPI 1993

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

30

Meškunec Veslava

Aukštasis

VPU 1995

mokytoja metodininkė

vyresn. mokytoja

mokytoja metodininkė

lenkų kalba

 

gamta ir žmogus

 

etika

31

Jolanta Morozova

Aukštasis

VU 2014

mokytojas

pradinis ugdymas

32

Milutienė Kristina

Aukštasis

VPU 2006

mokytoja metodininkė

muzika

34

Narkun Mirena

Aukštasis

VPU 1988

mokytoja metodininkė

vyr. mokytoja

lenkų kalba

 

istorija

35

Novelskaja Svetlana

Aukštasis

VU 1994

vyresn. mokytoja

matematika

36

Paliulian

Inessa

Aukštasis

VU 2005

mokytoja

 

lietuvių kalba

37

Parużyńska Monika Agnieszka

Aukštasis

Popiežiaus teologijos fakultetą Varšuvoje 2018

mokytoja

 

tikyba

38

Petkevič Beata

Aukštasis

LEU 2011

mokytoja metodininkė

biologija

39

Petkuvienė Nijolia

Aukštasis

VPU 1986

vyresn. mokytoja

rusų kalba

40

Puncevič Stanislav

Aukštasis

VPU 1984

vyresn. mokytojas

technologijos

41

Savickaja Olga

Aukštasis

VU 2012

mokytoja

anglų kalba

42

Skilond Jevgenija

Aukštasis

VPU 2007

mokytoja metodininkė

chemija

43

Sinkevič Regina

Aukštasis

VPU 1994

mokytoja

pradinis ugdymas

44

Suboč Barbara

aukštasis 

Lublino M. Sklodovskos— Curie univer. 2006

vyresnioji mokytoja

Istorija

Vaiko priežiūros atostogos

46

Syrnicka Ina

Aukštasis

VPU 1993

vyresn. mokytoja

pradinis ugdymas

47

Sušinska Eva

Aukštasis 

koleginis

Vilniaus dizaino kolegija 2006

vyresn. mokytoja

 

dailė ir dizainas

48

Šatienė Laima

Aukštasis

VPU

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

49

Ščerbo Beata

Aukštasis

VU 2008

mokytoja

matematika

50

Šukelovič Liubov

Aukštasis

Mozyriaus N.Krupskajos VPI

vyresn. mokytoja

 

inžinerija

51

Šuškevič Michail

Aukštasis

VPI 1977

vyresn. mokytojas

fizika

52

Valiukienė Margarita

Aukštasis

VPU 2006

mokytoja

 

rusų kalba, etika

53

Vasiljeva Lidija

Aukštasis

 koleginis

Vilniaus kolegija 2011

mokytoja

 

inžinerija

54

Viktorova Natalija

Aukštasis

VPU 1997

VK 2005

mokytoja metodininkė

 

pradinis ugdymas,

etika

55

Višnevska Lucija

Aukštasis

VPU 2009

vyresn. mokytoja

muzika

56

Zapasnik Katažina

Aukštasis

VPU 2007

mokytoja

 

anglų kalba