Vienkartinių puodelių šlovės pabaiga

Konkursas „VIENKARTINIŲ PUODELIŲ ŠLOVĖS PABAIGA“

 

Vienkartiniai karštųjų gėrimų puodeliai turi baisią paslaptį – iš pažiūros atrodantys nekaltai popieriniai, giliai viduje, iš tiesų, yra dengti plastiku. Dėl šios priežasties jų beveik neįmanoma perdirbti.  
Jei manai, kad vienkartiniai puodeliai yra atgyvena, kurios Lietuvoje turėtų nebelikti, jei nori prisidėti prie Europos Sąjungos tikslų mažinti vienkartinio plastiko naudojimą, kviečiame dalyvauti video reklamų konkurse, kurio pagrindinis prizas – tavo reklamos transliavimas vienoje didžiųjų šalies televizijų.  
Reklamos tema – vienkartinių karštųjų gėrimų puodelių, skirtų išsinešti, naudojimo mažinimas. Pasitelkite fantaziją – kur ir kodėl žmonės perka karštuosius gėrimus išsinešti, kur juos geria, kokia alternatyva saugotų gamtą nuo taršos? 
Konkursui teikiama reklama gali būti filmuota, animuota ar mišrios formos, tačiau nestatiška ir būtinai su garsu. Jei reklamoje yra žodžių (aktorių kalba, užkadrinis balsas), pageidautina sukurti subtitrus. Jie ypač vertinami socialiniuose tinkluose. Reklamos (Audiovizualinio klipo) trukmė negali būti didesnė kaip 60 s ir mažesnė nei 10 s; rekomenduojama trukmė – 20 s. Vaizdo įrašas turi būti pateikiamas formatu, atitinkančiu feisbuko reikalavimus (didžioji dalis įprastų formatų), ne didesnės kaip 1 GB apimties.  
Reklamos, besivaržančios dėl specialiojo Aplinkos ministerijos prizo, privalo būti aukštos vaizdo raiškos (HD) ir tilpti 15-19 s laiko rėmuose. Kūrėjai, pergalės atveju, privalo pateikti ir darbinį reklamos failą (jei bus būtina jį pritaikyti transliacijoms). 
LR Aplinkos ministerijos organizuojamas konkursas vyksta nuo 2019 sausio 29 d. iki 2019 m. balandžio 7 d. 
Kovo 25 d. visos reikalavimus atitinkančios reklamos paskelbiamos Aplinkos ministerijos feisbuko paskyroje „Darnūs namai“, kur varžosi dėl prizų iki balandžio 7 d. 
Konkurso nugalėtojai apdovanojami dvejose nominacijose – publikos simpatijų ir specialus Aplinkos ministerijos komisijos įvertinimas.  
Publikos simpatijų nominacijoje apdovanojamos 10 daugiausiai feisbuke „patinka“ (like) sulaukusių reklamų.  
Specialus Aplinkos komisijos įvertinimas skiriamas ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus darbuotojų sprendimu, įvertinus išradingiausią idėją, įtikinamiausią jos įgyvendinimą ir techninius parametrus. 


Daugiau informacijos apie konkursą galite gauti parašę ar paskambinę Aplinkos ministerijos Ryšių su visuomene skyriui naujienos@am.lt, 864558336.