dailės olimpiada

Vasario 22 d. mūsų gimnazijoje vyko I dailės olimpiados etapas, kuriame dalyvavo visi gabūs ir kūrybingi 8 ir I–IV gimn. klasių mokiniai. Olimpiados tikslas – plėtoti mokinių vizualinės raiškos priemonių pažinimą, skatinti tikslingai lavinti kūrybiškumą, estetinį suvokimą bei kultūrinę kompetenciją, atrasti itin gabius mokinius ir juos ugdyti.

2023 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados tema – Eni beni diki daki – aš einu ieškoti“ .

Mokiniai kviečiami pasvarstyti žaidimo(-ų) tema: „Žmonija žaidžia jau bent 4600 metų... Žaidimas svarbus ne tik vaikystės, paauglystės laikotarpiu, žaidžiame tol, kol esame gyvi, o gal net galima sakyti: esame gyvi - kol žaidžiame? Per žaidimą ugdoma valia, ištvermė, empatija, lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, mąstymas, emocinis intelektas, gebėjimas bendrauti, girdėti, jausti. Galų gale, „ten“ mokomės ir laimėti, ir garbingai pralaimėti. Žaidžiantis žmogus yra save ir pasaulį pažįstantis bei kuriantis žmogus“. Dalyviai galėjo pasirinkti įvairias dailės technikas ir raiškos priemones savo darbui atlikti.

 

Dalyvių sąrašas:

 1. Machuhouskaya Katsiaryna 8D
 2. Bogdanovič Agata IA
 3. Slotvinska Patrycja IA
 4. Grudinski Adrian IA
 5. Pukšto Emilija IIA
 6. Kazakevičiūtė Agata IIB
 7. Micheliov Artiom IIB
 8. Poliščiuk Joana IIB
 9. Deviatnikova Alivija IIIA
 10. Markovska-Kerulis Klara IIIA
 11. Klimaitė Lizaveta IIIB
 12. Dudoit Anastasija IIIB
 13. Košman Jelizaveta IVB
 14. Michailova Liana IVB
 15. Špolianskaja Jelizaveta IVB
 16. Klimaitė Denyza IVB

I dailės olimpiados etapą laimėjo ir mūsų mokyklai miesto etape atstovaus IV B gimn. klasės mokinė Jelizaveta Košman, linkime jai sėkmės.

Kviečiame pasigrožėti mūsų mokinių darbais.

 

Dailės mokytojos