Išvyka į Lietuvos jūros muziejų

Šių metų rugsėjo 10 d. 7A/B klasių mokiniai drauge su auklėtojomis vyko į Klaipėdą aplankyti Lietuvos jūrų muziejų, jam priklausantį delfinariumą ir zoologijos sodą. Po ilgo karantino ir nuotolinio mokymo mokiniai nekantraudami laukė šios kelionės: naujų patirčių, įspūdžių ir laiko praleidimo kartu su draugais.

          Ekskursiją pradėjome nuo Klaipėdos zoologijos sodo. Jame mokiniai iš arti susipažino su įvairiausiais gyvūnais bei paukščiais, pirmą kartą išvydo dar nematytas jų rūšis, įtvirtino žinias apie jų gyvenimo būdą. Be abejo, išeidami iš zoologijos sodo mokiniai buvo kupini įspūdžių. Taip pat ir užduotį atliko – apsilankymo metu turėjo įsiminti bent vieną faktą apie kurį nors gyvūną. Vėliau tais faktais dalinomės prie pietų stalo kavinėje, esančioje delfinariumo pastate.

Sočiai ir skaniai pavalgę aplankėme atsinaujinusį Lietuvos jūrų muziejų, kuriame yra virš 60 tūkst. eksponatų. Mokiniai išbandė jėgas ant kapitono tiltelio, operatyviai vilkosi gelbėjimosi liemenes, gilino žinias prie išmaniųjų stendų, grožėjosi įvairiais eksponatais. Labiausiai visus sužavėjo didysis akvariumas - 18 metrų ilgio perregimas tunelis.

Ir, galų gale, išvykos kulminacija - delfinariumo užkulisiai iš arti: triukai, išskirtiniai talentai ir, žinoma, žaismingi vandens purslai. Mokiniai su nuostaba ir susižavėjimu stebėjo delfinų pasirodymą: gerėjosi jų protu, išmone, žaismingumu, gebėjimu bendrauti su žmonėmis.  Šis delfinų ir jūrų liūtų pasirodymas sulaukė daugiausiai emocijų.

Dauguma mokinių Klaipėdoje ir Lietuvos jūrų muziejuje lankėsi pirmą kartą, tad ši kelionė paliko neišdildomą įspūdį. Nors kelionė ir buvo ilga, tačiau atrodė, kad mokiniai pamiršo nuovargį ir jų veidus nuolat puošė šypsena bei džiugesys.

 

 Auklėtojos Jevgenija Skilond ir Oxana Lukashyavichene