Lietuvių poetų eilėraščiai, skirti mamai

 

MAMA – vienas iš mieliausių, svarbiausių ir brangiausių žodžių. Ar kada susimąstome, kokia galia ir kokia meilė telpa jame!..

Ji, mama, yra pati svarbiausia gyvenimo mokytoja. Ji mus išmoko svarbiausių dalykų: atleisti, pasitikėti savimi, gerumo, nuoširdumo, moko mylėti savo artimą, o svarbiausia – moko būti žmogumi. Mama mums – stiprybė, gyvenimo ramstis, žmogus, į kurį dažniausiai kreipiamės patarimo, kuriuo, kad ir kas nutiktų, labiausiai pasitikime. Mama skleidžia šilumą ir meilę. Mes žinome, kad būsime išklausyti, suprasti, mylimi, paguosti. Žinome, kad mama visada džiaugsis mūsų laime kartu su mumis.

Už viską, ką mama daro, ji nusipelno tik pačių gražiausių ir geriausių žodžių.
Todėl 2B klasės mokiniai sveikina visas mamas Motinos dienos proga ir nori joms skirti tik gražiausius žodžius. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai skaitė Koksto Kubilinsko, Anzelmo Matučio, Vytės Nemunėlio, Ramunės Skučaitės ir kitų lietuvių poetų eilėraščius, skirtus mamai. Kiekvienas pasirinko labiausiai patikusį eilėraštį, kurį skyrė mamai. Vaikai eilėraščius rašė dailyraščiu ir išmoko deklamuoti juos atmintinai.

Su Motinos diena, brangios ir mylimos mamytės!

 

Lietuvių kalbos mokytoja Dovilė Lukauskienė