Pamoka Vilniaus miesto savivaldybėje

Netradicinė 7B klasės pamoka Vilniaus miesto savivaldybėje


Pirmąją 2022 metų žiemos dieną 7B klasės mokiniai nukeliavo į Vilniaus miesto savivaldybę. Vilniaus miesto savivaldybės pastatas jau iš pirmo žvilgsnio sukėlė mokinių susižavėjimą: modernus, išskirtinis 21 aukšto pastatas, kurio fasado plokštuma sumirga vertikaliais brūkšniais iš stiklo ir matinio metalo apdailos plokščių. 
Vilniaus miesto savivaldybėje mus pasitiko Sveikatos ir sporto reikalų komiteto pirmininkė Renata Cytacka  ir Klientų aptarnavimo skyriaus vedėjas Vitalijus Mosin.
Mokiniams buvo suteikta neeilinė galimybė susipažinti su gražiausiaisVilniaus miesto pastatais, atrasti Vilniaus miesto makete savo namus, gimnaziją ir suplanuotus statyti pastatus. Taip pat nepraleidome progos pakilti į 21-ąjį pastato aukštą bei pasigrožėti miesto panorama ir sudalyvauti pamokoje „Įgūdžių perdavimas jaunai kartai. Savivaldybės veikla“.  Pamoka vyko savivaldybės posėdžių salėje, kur Renata Cytacka ir Vitalijus Mosin ugdo jaunų mokinių profesines, asmenines ir socialines kompetencijas. Pamokos metu mokiniai sužinojo apie savivaldybės struktūrą, darbuotojų funkcijas ir veiklą, gavo pasiūlymus, susijusius su  jų gyvenimo kokybės gerinimu. Mokiniai sužinojo, kad pagrindinis savivaldybės tikslas - kurti šiuolaikišką miestą, įgyvendinti atsakingus projektus ir nuolatos stengtis, kad vilniečių gyvenimas būtų kuo geresnis ir patogesnis.
Dėkojame Renatai Cytackai ir Vitalijui Mosinui už įdomią pamoką!
Mūsų pilietiška pamoka baigėsi Katedros aikštėje prie įspūdingo dydžio torto formos eglutės - meninės kompozicijos „Su gimtadieniu, Vilniau!”. Šiųmetinė Vilniaus miesto kalėdinė eglutė - ypatingi gimtadienio linkėjimai Vilniui.  7B klasės mokiniai kartu su auklėtoja irgi sveikina Vilnių su 700 –uoju jubiliejumi!

7B klasės auklėtoja Olga Bedugnis