Renginys „Išsilavinimas ir karjera"


    Rugsėjo 29  Vilniaus Rotušėje  įvyko vienas laukiamiausių gimnazistų renginys „Išsilavinimas ir karjera”, kurį  nusprendė aplankyti ir  mūsų gimnazijos IVc mokiniai. Renginio  metu buvo ne tik pristatytos studijų galimybės visame pasaulyje, bet ir įvyko edukacinės veiklos: paskaitos, pristatymai, praktiniai užsiėmimai, skirti susipažinti su įvairiomis profesijomis ir tam tikrų sričių profesionalais, nuo komiksų  iki auto sporto.

    Didelio susidomėjimo sulaukė informatyvūs stendai apie įvairias studijų programas  JAV, Jungtinėje Karalystėje ,Danijoje ir kitose pasaulio šalyse. Moksleiviai turėjo galimybę ne tik išklausyti įvairių paskaitų, bet ir galėjo lavinti praktinius gebėjimus, t.y. galėjo pasitikrinti anglų kalbos žinias, ar jos yra pakankamos IELTS egzaminui. Renginio metu išgirdome nemažai  sėkmės istorijų, kurios padėjo mokiniams išgryninti savo norus ar motyvuoti juos dar labiau siekti savo tikslų. Skatiname visus gimnazistus dalyvauti tokiuose renginiuose ateityje, nes jie yra unikalūs savo įdomiu turiniu, gausia informacija ir gali padėti jaunam žmogui  apsispręsti dėl savo studijų ir ateities planų. 
     Organizatoriai mokytojams pristatė specialią programą, t.y mokytojai galėjo išklausyti trumpų seminarų apie kitokių vaikų integraciją, apie skirtingus mokinių gebėjimus ir jų pasireiškimą, apie pamoką-spektaklį. Turėjome taip pat  galimybę patirti tikrą gurmanišką nuotykį - sudalyvauti kavos degustacijoje. 

Linkime organizatoriams naujų idėjų ir kūrybinio polėkio organizuojant panašius renginius ateityje!

    IVc auklėtoja B.Gulbinovič