Išvyka į tarptautinę robotų parodą RoboPark

Gruodžio 16 dieną 7A klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja Jevgenija Skilond dalyvavo tarptautinėje robotų parodoje RoboParkprekybos centre Vilnius Outlet.

RoboPark – tai tarptautinė robotų paroda, kuri gali būti įdomi visiems, besidomintiems naujomis technologijomis, suteikianti galimybę keletui valandų pasinerti į robotų technikos pasaulį.

Parodą mums aprodė ir su robotais supažindino profesionali gidė Olga. Ji papasakojo mums apie kiekvieną robotą, jo unikalias savybes ir net jo panaudojimo galimybes kasdieniame gyvenime.Vienoje vietoje pamatėme įvairias funkcijas ir vaidmenis atliekančius robotus iš viso pasaulio. Sutikome aptarnavimo srities robotus, galinčius išvirti kavos, versle talkinančius robotus, su kuriais galima pasikalbėti arba pašokti, robotus-menininkus, robotus-televizijos laidų vedėjus ir net robotus-sportininkus.

Mokiniams labiausiai patiko keturkojis robotas Unitree A1, kuris turi dirbtinį intelektą ir tiksliai atkartoja naminio augintinio judesius bei elgesį, ir robotas Promobot ROBO-C, kurio mimika labai primena žmogaus ir kuris gali atrodyti kaip bet kuris pasirinktas žmogus.

Be to, jie dalyvavo įspūdingame Tesla šou, kurio metu pamatė, kaip šoka 1,5 metro ilgio žaibai. Chemijos šou tyrinėjo skysto azoto savybes. Tai pat turėjo galimybę apkabinti robotą Bumblebee ir pašokti su juo.

Mano auklėtiniams labai patiko šį edukacinė išvyka, jie sužinojo daug įdomios, svarbios, naudingos informacijos ir turiningai praleido laiką.

 

Klasės auklėtoja Jevgenija Skilond