2021-2022 mokslo metų mokytojų sąrašas

 

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Ką baigė, baigimo metai

Kvalifikacinė kategorija, dalykas

Dėstomas dalykas

1

Abariūnė Ieva

Aukštasis

VPU 2002

mokytoja

šokis

vaiko priežiūros atostogos

  2

Apanavičienė Gražina

Aukštasis

VPU 2000

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

3

Bajor Artur

Aukštasis

Klaipėdos universitetas 2007

Vyresn. mokytojas

 

šokiai

4

    Baltakienė Irina

Aukštasis

VVPI 1984

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

5

Bedugnis Olga

Aukštasis

VPU 2008

vyresn. mokytoja

IT

6

Bogdanovič Regina

Aukštasis

VPU 1998

mokytoja metodininkė

anglų kalba

7

Boris Jolanta

Aukštasis

VPU 1998

mokytoja metodininkė

dailė, technologijos

8

Borisovienė Jolanta

Aukštasis

VPU 1986

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

9

Binevič Diana

Aukštasis

VU 2006

mokytoja

 

pradinis ugdymas

10

Burokienė Irina Astra

Aukštasis

VPU 1981 Šiaulių univer. 2002

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

11

Cibulskienė Ramunė

Aukštasis

VPU 1997

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

12

Duda Anna

Aukštasis

Varšuvos Kardinolo S. Višinskio universitetas V2016

vyresn. mokytoja

 

tikyba

13

Frolova Tamara

Aukštasis

VU 1980

vyresn. mokytoja

anglų kalba

14

Gluchovska Renata

Aukštasis

VPU 2005

vyresn.

mokytoja

matematika

15

Gulbinovič Božena

Aukštasis

VPU 1998,

VPU 1997

vyresn. mokytoja

anglų kalba

116

Kargina Natalija

Aukštasis

VPU 2011

mokytoja

rusų kalba

17

Karpovič-Pilipavičienė Edita

Aukštasis

VPU 2003

vyresn.

mokytoja

biologija

18

Kežun Alina Evelina

Aukštasis

LEU 2017

mokytoja fizinis

fizinis ugdymas

vaiko priežiūros atostogos

19

Klenovskaja Lilija

Aukštasis

VPM 1986, VPU 1991

VK 2004

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

20

Krivka Svetlana

Aukštasis

VPU 2005

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

21

Kubiak Marek

Aukštasis

VPU 1996

mokytoja

fizinis ugdymas

22

Kulakovski Alfred

Aukštasis

VPU 2011

vyresn. mokytojas

 

fizika

23

Kulbėda Oksana

Aukštasis

LEU baigia

mokytoja

pradinis ugdymas , vaiko priežiūros atostogos

24

Kuranovič Veslav

Aukštasis

VPU 2007

mokytojas

 

inžinerija

25

Kuzmickas Osvaldas

Aukštasis

VPU 1994

mokytojas metodininkas

mokytojas

lenkų kalba

 

 istorija

26

Leščevska Elvyra

Aukštasis

VPU 1992

mokytoja metodininkė

pradinis ugdymas

27

Lesnevska Ana

Aukštasis

VPU 1998

vyresn. mokytoja

pradinis ugdymas

28

Lukashyevichene Oxana

Aukštasis

Mičurinsko pedagoginis institutas 1997

mokytoja biologija,

geografija

29

Lukauskienė Dovilė

Aukštasis

Edukologijos universitetas 2014

mokytoja

 

lietuvių kalba

30

Macijevskis Artūras

Aukštasis

LEU 2015

mokytojas

 

kūno kultūra

31

Makuc Andželika

Aukštasis

VPU 2006

vyresn. mokytoja

geografija

32

Malevska Veslava

Aukštasis

VPU 1988

vyresn. mokytoja

istorija

33

Mejarienė Neringa

Aukštasis

ŠPI 1993

vyresn. mokytoja

 

lietuvių kalba

34

Meškunec Veslava

Aukštasis

VPU 1995

mokytoja metodininkė

vyresn. mokytoja

mokytoja metodininkė

lenkų kalba

 

gamta ir žmogus

 

etika

35

Jolanta Morozova

Aukštasis

VU 2014

mokytojas

lietuvių kalba

36

Milutienė Kristina

Aukštasis

VPU 2006

mokytoja metodininkė

muzika

37

Narkun Mirena

Aukštasis

VPU 1988

mokytoja metodininkė

vyr. mokytoja

lenkų kalba

 

istorija

38

Novelskaja Svetlana

Aukštasis

VU 1994

vyresn. mokytoja

matematika

39

 

 

 

 

 

40

Petkevič-Viniarska Beata

Aukštasis

LEU 2011

mokytoja metodininkė

biologija

vaiko priežiūros atostogos

41

Petkuvienė Nijolia

Aukštasis

VPU 1986

vyresn. mokytoja

rusų kalba

42

Puncevič Stanislav

Aukštasis

VPU 1984

vyresn. mokytojas

technologijos

43

Savickaja Olga

Aukštasis

VU 2012

mokytoja

anglų kalba

44

Skilond Jevgenija

Aukštasis

VPU 2007

mokytoja metodininkė

chemija

45

Sinkevič Regina

Aukštasis

VPU 1994

mokytoja

pradinis ugdymas

46

Suboč Barbara

aukštasis 

Lublino M. Sklodovskos— Curie univer. 2006

vyresnioji mokytoja

istorija

 

47

Syrnicka Ina

Aukštasis

VPU 1993

vyresn. mokytoja

pradinis ugdymas

48

Sušinska Eva

Aukštasis 

koleginis

Vilniaus dizaino kolegija 2006

vyresn. mokytoja

 

dailė ir dizainas

49

Šatienė Laima

Aukštasis

VPU

mokytoja metodininkė

lietuvių kalba

50

Ščerbo Beata

Aukštasis

VU 2008

mokytoja

matematika

51

Šukelovič Liubov

Aukštasis

Mozyriaus N.Krupskajos VPI

vyresn. mokytoja

 

inžinerija

52

Šuškevič Michail

Aukštasis

VPI 1977

vyresn. mokytojas

fizika

53

Titova Inessa

Aukštasis

VU 2005

mokytoja

 

lietuvių kalba

54

Valiukienė Margarita

Aukštasis

VPU 2006

mokytoja

 

rusų kalba, etika

55

Viktorova Natalija

Aukštasis

VPU 1997

VK 2005

mokytoja metodininkė

 

pradinis ugdymas,

etika

56

Višnevska Lucija

Aukštasis

VPU 2009

vyresn. mokytoja

muzika

57

Zapasnik Katažina

Aukštasis

VPU 2007

mokytoja

 

anglų kalba