Netradicinė ugdymo diena

Kovo 21 d. mūsų gimnazijoje vyko netradicinė ugdymo diena. IA gimn. klasės mokiniai kartu su klasės auklėtoja J. Skilond išbandė vaidmenų žaidimus aklinoje tamsoje, žaidimų erdvėje „Tamsu baisu“. Pagal pasirinktą žaidimo scenarijų, mokiniai turėjo galimybę pabūti „vaiduoklių medžiotojais“ ir kartu ugdytis darnaus darbo įgūdžius, komandinį kūrybiškumą bei atrasti nestandartinių užduočių sprendimo būdus.

Pavargę, bet pilni įspūdžių ir naujų patirčių, nuvykome į Mc Donaldą pasistiprinti, nes mus dar laukė filmo „Kaimiečiai“ – Nobelio prizą pelnusio Władysławo Reymonto klasikinio romano ekranizacija. Tai istorija apie Jagną – jauną moterį, gyvenusią XIX a. pabaigos Lenkijos kaime. Jagna yra pasiryžusi rinktis savo pačios kelią. Ji atsiduria prieštaringų troškimų ir intrigų sūkuryje – tarp turtingiausio kaimo ūkininko, jo vyriausio sūnaus ir kitų svarbiausių bendruomenės vyrų. Jos pasipriešinimas veda link tragiško susidūrimo su bendruomene, kurioje ji augo ir gyveno.

Linksmai ir turiningai praleidę kartu laiką, pasisemę naujų žinių, nekantriai lauksime kitos netradicinės ugdymo dienos :)


Klasės auklėtoja J. Skilond