Šešėliavimas

Ar žinote, kad anot 2021 metais atlikto valstybinio audito, net 15.8% kolegijų studentų ir 13.4% universiteto studentų nutraukė studijas?

Gegužės 8 d. gimnazijoje apsilankiusi Lietuvos Junior Achievement atstovė Akvilė Alauskaitė 8-11 klasių moksleiviams atskleidė, kad viena iš tokios liūdnos statistikos priežasčių - netinkamas studijų krypties pasirinkimas. Kaip pasirinkti teisingai? Atsakymas - kuo geriau pažinti savo stiprybes, talentus, galimybes bei surinkti kuo daugiau informacijos apie norimą profesiją ir darbo pasaulį apskritai. Vienas iš būdų - sudalyvauti LJA “Šešėliavimo" programoje, kuri suteikia puikią galimybę “išbandyti profesiją”.

„Šešėliaudamas" mokinys lankosi pasirinktoje organizacijoje (3-8 val.) ir turi galimybę stebėti pasirinktos profesijos atstovo kasdienybę, susipažinti su darbotvarke, padėti atliekant įvairiausias užduotis, galbūt dalyvauti net skyriaus ar departamento susirinkimuose. 2024 m. šešėliavimas vyks gegužės ir lapkričio mėnesiais.

 Kviečiame registruotis ir aktyviai dalyvauti programoje! Registracija pagal QR kodą nuotraukose arba www.seseliavimas.lt