Štai ir susitikome su IVa gimnazinės klasės mokiniais lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje paskutinį kartą…
Per daugelį metų pamokose kūrėme rašytojų vizitines korteles, analizavome jų biografijas, sudarinėjome gyvenimo laiko juostas. Šįkart mokiniai kūrė savąsias – „Abituriento laiko juostas“. Buvo prisiminti juokingiausi, liūdniausi, netikėčiausi, kvailiausi ir svarbiausi mokykliniai momentai. Vieni prisiminė pirmuosius nedrąsius žingsnius gimnazijoje, kiti – draugystes, pamokas, atradimus ir akimirkas, kurios, rodos, išliks ilgam.
Tai buvo pamoka apie laiką, augimą, brandą, prisiminimus ir žmones, kurie kartu kūrė savo mokyklos istoriją. Į egzaminų maratoną abiturientus palydėjo ir liaudies prietarai – juk šukės laimę neša! Pamoką užbaigė mokytojos įrėmintos ir padovanotos per pamokas nagrinėtų rašytojų sentencijos, saldžioji refleksija bei linkėjimai, tarp jų – ir ŠMSM ministrės Ramintos Popovienės sveikinimas.
Sėkmės, abiturientai! Tegul jūsų gyvenimo laiko juostose dar laukia daug gražių, prasmingų ir įkvepiančių įvykių!
Nuoširdžiai Jūsų mokytoja Ramunė