Dalyvaujamojo biudžeto renginys

2025 m. spalio 13 d. Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazijoje vyko pirmasis dalyvaujamojo biudžeto renginys!

Mokiniai aktyviai įsitraukė į procesą – jie jau pateikė savo kūrybiškas idėjas, kaip pagerinti ne tik mokyklos aplinką, bet ir mokymosi, laisvalaikio bei bendruomeninio gyvenimo kokybę. Jų pasiūlymai apima įvairias sritis – nuo naujų erdvių kūrimo iki veiklų, stiprinančių bendruomeniškumą ir mokinių savarankiškumą.

Renginio metu buvo pristatyta dalyvaujamojo biudžeto esmė ir struktūra, aptartos idėjų teikimo bei balsavimo taisyklės. Mokiniai turėjo galimybę diskutuoti, dalintis mintimis ir įkvėpti vieni kitus naujiems projektams.

🎤 Renginyje svečiavosi Vilniaus Simono Konarskio gimnazijos direktorius Valerijus Jaglinski, kuris pasidalijo savo mokyklos patirtimi įgyvendinant dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvas ir padrąsino mokinius aktyviai įsitraukti į bendruomenės sprendimų priėmimą.

Šis renginys – pirmas žingsnis link mokyklos bendruomenės sprendimų priėmimo kartu!
Dėkojame visiems dalyvavusiems už entuziazmą, kūrybiškumą ir aktyvumą – nekantraujame pamatyti, kurios idėjos taps realybe!