Gegužės 14 d. organizuota išvyka į Kuršių neriją buvo kupina nepamirštamų įspūdžių ir nuostabių vaizdų. Anksti ryte mokiniai išvyko į Klaipėdą, o keltu persikėlę į Kuršių neriją aplankė delfinariumą, kuriame stebėjo įspūdingą delfinų pasirodymą. Lietuvos jūrų muziejuje mokiniai išsamiai susipažino su jūros pasauliu ir jo gyventojais.
Vėliau keliavo į Juodkrantę, kur mokiniai pasivaikščiojo po paslaptingą Raganų kalną bei pamatė garnių ir kormoranų koloniją. Nidoje grožėjosi didinga Parnidžio kopa, saulės laikrodžiu, o prie jūros smagiai leido laiką žaisdami įvairius žaidimus ir mėgaudamiesi puikiu oru.
Kelionės pabaigoje visi buvo kupini gerų emocijų ir vakare laimingi grįžo namo.
Įspūdžiais pasidalijo 6b ir 5b klasių auklėtojos Renata ir Margarita