Gegužės 21 dieną gimnazijoje vyko literatūrinė šventė „O pavasari, be galo, be krašto…“, tapusi tikra sielos, žodžio ir muzikos švente.
Tądien scenoje pasirodė 5–11 klasių mokiniai. Skambėjo jautrūs rusų klasikų ir šiuolaikinių autorių eilėraščiai bei prozos kūriniai, liaudies ir šiuolaikinės dainos. Kiekvienas pasirodymas buvo kupinas nuoširdumo, šilumos ir ypatingos pavasariškos nuotaikos.
Salėje tvyrojo nepaprastai jaudinanti atmosfera: žiūrovai atidžiai klausėsi pasirodymų, išgyveno kartu, šypsojosi ir nuoširdžiai plojo.
Šventė visiems priminė, kaip svarbu išsaugoti meilę gyvam žodžiui, nes būtent menas padeda žmogui jausti, suprasti ir pamatyti pasaulio grožį.
Dėkojame visiems dalyviams už jaukią, nuoširdžią ir tikrai pavasarišką šventę!
M. Valiukėnė
N. Petkuvienė