Gegužės 15 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Eilės mamai ir tėčiui“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų sceninę kultūrą ir puoselėti meninio žodžio suvokimą. Renginio metu netrūko šiltų emocijų, kūrybiškumo ir gražių žodžių.
Geriausiai pasirodę konkurso dalyviai buvo apdovanoti knygelėmis, o kitiems dalyviams įteiktos paguodos dovanos. Džiaugiamės mokinių aktyvumu, pastangomis ir nuoširdžiu dalyvavimu šiame gražiame renginyje.
Renginio organizatorės: I. A. Burokienė, N. Mejarienė, J. Morozova