Šeimos ir sporto šventė

Gegužės 27 d. mūsų gimnazijoje vyko pradinių klasių sporto renginys, skirtas Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Mokiniai dalyvavo įvairiose estafetėse ir sportinėse rungtyse: bėgimo, šuolių, bulvių sodinimo, kliūčių ruožo bei vikrumo užduotyse. Į paskutinę estafetę įsitraukė ir tėveliai, kurių šuoliai per šokdynę sukėlė daug džiaugsmo, juoko ir teigiamų emocijų.

Po varžybų mokiniai buvo apdovanoti simboliniais prizais. Ši sporto šventė skatino bendradarbiavimą, draugiškumą ir priminė, kad judėjimas – neatsiejama sveiko gyvenimo būdo dalis.

Jolanta Morozova