Uczniowie klas 5a i 6a zapraszają na wystawę kotów, kotków i kocurów!

Prezentowane prace, wykonane w technice papier-mâché, wyróżniają się pomysłowością i starannością wykonania. Papier-mâché to technika plastyczna polegająca na tworzeniu form z kawałków papieru łączonych klejem na bazie wody, co pozwala uzyskać lekkie, a jednocześnie trwałe rzeźby. Jest to proces długotrwały, ale wart zaangażowania. Uczniowie są niezwykle dumni ze swoich prac.

Wystawa mieści się w pierwszym skrzydle szkolnym, przed jadalnią.

Jest to ostatnia możliwość obejrzenia wystawy, gdyż ekspozycja dostępna jest tylko do końca tego tygodnia.