Żegnaj zerówko!

Dojrzały truskawki!
Zakwitły akacje!
Żegnaj zerówko!
Pora na wakacje!
W dniu 28 maja w klasie 0A odbyła się uroczystość zakończenia zerówki. Podczas swojego występu dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz pięknie zatańczyły i podziękowały Paniom za wspólnie spędzony rok. Na koniec otrzymały dyplomy i upominki wręczone przez Panią wychowawczynię. Nauczycielki były wzruszone. Rodzice także nie kryli emocji i wspólnie przeżywali te piękne chwile. Po całym roku nauki, wspólnych zabaw i zajęć nadszedł czas wakacji. Będziemy tęsknić, a naszym małym absolwentom życzymy
wielu sukcesów, powodzenia w dalszej nauce i udanych wakacji!
Żegnamy was, kochane dzieci!